Oferta serwerów WWW i usług dodatkowych

>> OFERTA KONT E-MAIL

 
SERWERY I WIZYTÓWKI WWW

Serwisy WWW stanowią, obok poczty elektronicznej, najczęściej wykorzystywaną usługę internetową. Na stronach internetowych możesz umieścić informacje o swojej firmie, jej ofercie i produktach. Przez WWW umożliwisz dokonanie zakupów, ściągnięcie dokumentacji technicznej czy opublikujesz dane dla swoich kontrahentów.

formularz

Wizytówka WWW 
www.nazwa.geodezja.pl, www.nazwa.geodeta.pl, www.nazwa.geo.info.pl lub www.nazwa.geodezja.net

Adres wizytówki jest na Państwa życzenie bezpłatnie dopisywany do zasobów katalogu i wyszukiwarki Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego.

Charakterystyka usługi:

parametry techniczne
całkowita pojemność 60 MB lub 1 GB
pojemność WWW 10 MB
liczba kont e-mail 1 sztuka
wielkość konta e-mail 50 MB lub 1 GB
miesięczny limit ruchu brak
łącza do Internetu multi 155 MBps
abonament
roczny - I rok 100 zł netto lub 140 zł netto
roczny - kolejny rok 90 zł netto
półroczny 60 zł netto
miesięczny 10 zł netto

Wizytówki są tworzone w zasobach Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl. Pojedyncza strona WWW dostarczona przez Państwa lub stworzona przez nas w ramach opłaty za wizytówkę i umieszczona pod adresem www.nazwa.geodezja.pl lub www.nazwa.geodeta.pl (możliwe wskazanie innej domeny z naszego zasobu). W miejscu "nazwa" mogą Państwo wstawić dowolne słowo bez polskich znaków, związane z Państwa działalnością lub prezentowanym produktem. Na wizytówce mogą Państwo umieścić informacje o firmie, adresy, telefony, zdjęcia i ofertę; nie ograniczamy tematyki wizytówki a strona nie powinna być cięższa niż 1-2 MB. Wizytówka nie może być modyfikowana przez Państwa przez FTP lub FrontPage i podobne programy do budowy WWW - modyfikacja odbywa się za naszym pośrednictwem.
Koszt rocznego utrzymania wizytówki wraz z jej stworzeniem i bieżącą aktualizacją to 100 zł netto. W ramach promocji adresy wizytówek bezpłatnie mogą zostać na Państwa życzenie ujawnione w zasobach katalogu i wyszukiwarki Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego, a wizytówka jest automatycznie zgłaszana co pół roku do 350 światowych katalogów internetowych. Wizytówka jest pierwszym krokiem na drodze do zaistnienia w Internecie - posiada cechy samodzielnego serwera WWW i jako serwer prezentuje się dla Państwa Klientów. 
Udostępniamy dwie opcje wizytówek.
Opcja I: Wizytówka zawiera w sobie konto e-mail o pojemności 50 MB oraz miejsce na stronę o pojemności 10 MB. Cena 100 zł netto.
Opcja II: Wizytówka zawiera w sobie konto e-mail o pojemności 1 GB oraz miejsce na stronę o pojemności 10 MB. Cena 140 zł netto.
Do wizytówki można dokupić dodatkowe konta e-mail o pojemności 1 GB w domenie identycznej jak wizytówka lub domenach @geodezja.net, @geodezja.pl i @geodeta.pl. Koszt pojedynczego e-mail'a to 40 zł netto na rok. 

Kontakt: office@i-net.pl, tel. 0-609 271 271

Wizytówka Business WWW z kontami e-mail
www.nazwa.geodezja.pl, www.na
zwa.geodeta.pl, www.nazwa.geo.info.pl lub www.nazwa.geodezja.net oraz wszelkie dostępne domeny polskie i światowe

Adres wizytówki jest na Państwa życzenie bezpłatnie dopisywany do zasobów katalogu i wyszukiwarki Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego.

Charakterystyka usługi:

parametry techniczne
całkowita pojemność 2 GB + 10 MB
pojemność WWW 10 MB
liczba kont e-mail brak ograniczenia
wielkość konta e-mail 2 GB (do podziału na konta e-mail)
miesięczny limit ruchu 2 GB
łącza do Internetu multi 155 MBps
abonament
roczny - I rok 250 zł netto/rok
roczny - kolejny rok 240 zł netto/rok

Wizytówki są tworzone w zasobach Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl. Pojedyncza strona WWW dostarczona przez Państwa lub stworzona przez nas w ramach opłaty za wizytówkę i umieszczona pod adresem www.nazwa.geodezja.pl lub www.nazwa.geodeta.pl (możliwe wskazanie innej domeny z naszego zasobu). W miejscu "nazwa" mogą Państwo wstawić dowolne słowo bez polskich znaków, związane z Państwa działalnością lub prezentowanym produktem. Na wizytówce mogą Państwo umieścić informacje o firmie, adresy, telefony, zdjęcia i ofertę; nie ograniczamy tematyki wizytówki a strona nie powinna być cięższa niż 10 MB. Wizytówka Business może być modyfikowana przez Państwa przez FTP lub FrontPage i podobne programy do budowy WWW.
Koszt rocznego utrzymania Wizytówki Business wraz z jej stworzeniem i bieżącą aktualizacją to 250 zł netto. W ramach promocji adresy wizytówek bezpłatnie mogą zostać na Państwa życzenie ujawnione w zasobach katalogu i wyszukiwarki Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego, a wizytówka jest automatycznie zgłaszana co pół roku do 350 światowych katalogów internetowych. Wizytówka jest pierwszym krokiem na drodze do zaistnienia w Internecie - posiada cechy samodzielnego serwera WWW i jako serwer prezentuje się dla Państwa Klientów. 

Kontakt: office@i-net.pl, tel. 0-609 271 271

formularz

Serwer WWW business
www.nazwa.geodezja.pl, www.nazwa.geodeta.pl, www.nazwa.geo.info.pl, www.nazwa.geodezja.net lub www.nazwa.uprawniony.pl umożliwiające utrzymanie adresów typu: uzytkownik@nazwa.geodezja.pl (lub ogólnie uzytkownik@firma.domena.pl). 

Adres serwera jest na Państwa życzenie bezpłatnie dopisywany do zasobów katalogu i wyszukiwarki Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego.

Charakterystyka usługi:

parametry techniczne
całkowita pojemność 5 GB
pojemność WWW i FTP 5 GB
liczba kont e-mailtypu MailBox brak ograniczenia
pojemność kont e-mail 5 GB
wielkość konta e-mail 1-1000 MB
roczny limit ruchu 120 GB
łącza do Internetu multi 155 MBps
abonament
roczny - I rok 600 zł netto
roczny - kolejny rok 500 zł netto
półroczny 400 zł netto

- pojemność: wynosi 5 GB, którą można dynamicznie dzielić między przestrzeń serwera WWW a przestrzeń przeznaczoną na bezpłatne konta e-mail;
- opłata za jeden rok jest równa 600 zł netto, a za pół roku 400 zł netto. Dodatkowo należy doliczyć opłatę w wysokości od 0 zł do 100 zł netto za rejestrację domeny. W wypadku rejestracji serwera w domenie geodezja.pl, geodezja.net, uprawniony.pl i innych oferowanych przez PIIG - opłaty w NASK-u nie są naliczane; 
- dostęp: Łącza wielokrotne 155MBps do krajowych i zagranicznych operatorów; serwer jest zlokalizowany w warszawskim DataCenter.
- kreator WWW: możliwość budowania serwisu WWW w oparciu o zestaw szablonów wprost z poziomu WWW
- serwer FTP: Serwer anonymous FTP to znakomita forma udostępniania plików użytkownikom Internetu. Umożliwia wygodną publikację cenników, ofert, programów itp. Pliki umieszczane na serwerze anonymous FTP (pod adresem ftp.domena.pl) są jednocześnie dostępne przez WWW - osoba pobierająca plik może sama wybrać odpowiedni protokół.
- skrypty CGI i PHP: W naszej bibliotece dostępne są:
licznik (/cgibin/counter) - podaje liczbę załadowań strony, 
formmail (/cgibin/formmail) - umożliwia przesłanie danych z formularza umieszczonego na stronie na konkretny adres e-mail użytkownika, 
redirector (/cgibin/redir) - przekierowuje użytkownika na wybraną stronę, 
guestbook (/cgibin/guestbook) - książka gości, w której zwiedzające serwis osoby mogą umieścić własne opinie na wskazany temat, 
search (/cgibin/search) - mini przeszukiwarka zawartości serwisu WWW
- obsługa FrontPage '98 i 200x;
- dostępne jest wbudowane oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego: W ramach konta Business Server® otrzymuje się dostęp do gotowej aplikacji sklepu internetowego. Jego dwuczęściowa struktura (składająca się z modułu sklepu i Panelu Administracyjnego) umożliwia zbudowanie systemu e-commerce w pełni modyfikowalnego przy użyciu specjalnego systemu szablonów.
Sklep może zawierać dowolną liczbę produktów zagnieżdżonych w dowolnej ilości kategorii, wyszukiwarkę, dokładne opisy, bazy zdjęć i kilka wariantów cenowych dla produktów, koszyk z zakupami, formularz przyjmowania zamówienia oraz moduł akceptacji płatności kartami kredytowymi.
- statystyki odwiedzin stron: Statystyki serwera pozwalają określić kto zagląda na strony WWW, ile nastąpiło odwołań i jakie są najpopularniejsze dokumenty serwisu. System udostępnia dane dotyczące zarówno odwołań na stronach WWW, jak i pobrania dokumentów z serwera anonymous FTP. Szczegółowy raport generowany jest automatycznie co 24 godziny i zawiera dokładne informacje statystyczne na temat oglądalności serwisu w ciągu ostatniej doby oraz zestawienia miesięczne (z ostatniego roku), prezentowane w formie numerycznej i graficznej (wykresy). Dla prowadzących zestawienia we własnym zakresie udostępniamy logi serwera w formie plików tekstowych, zawierających zestawienie wszystkich wywołań. 
- własny, unikalny adres IP;
- możliwość blokowania dostępu do wybranych elementów serwisu poprzez system haseł i kont: Ukryty katalog daje możliwość zabezpieczenia części serwisu WWW przed niepowołanym dostępem. System kont i haseł przydaje się w przypadku, gdy administrujący stronami chce udostępnić część serwisu tylko konkretnym osobom (np. firma udostępnia dokumenty swoim pracownikom w całej Polsce). 
- własnoręczna konfiguracja z poziomu strony WWW: 
Dostępne opcje z poziomu strony WWW: 
wejście do systemu 
czytanie poczty i pisanie listów
książka adresowa
zmiana hasła do konta 
konfiguracja powiadamiania SMS 
przekierowanie poczty na inny adres 
zabezpieczenie antyspamowe 
autoryzacja serwera SMTP (antyoszust) 
automatyczne odpowiadanie na listy (autoresponder).
- jedno konto główne e-mail: Funkcja Catch-All umożliwia stworzenie nieograniczonej ilości aliasów pocztowych - skrzynka pocztowa przechwyci całą pocztę skierowaną na domenę serwera  - a więc listy wysyłane pod adresy w postaci: dowolna_nazwa@nazwa.domena-z-zasobów-PIIG.pl), o ile nie istnieją dodatkowe konta o konkretnej nazwie. Ochrona antywirusowa i antySPAM. 
- nieograniczona liczba kont e-mail wbudowanych w serwer o pojemności łącznej do 5 GB - bez dopłaty! - W ramach konta Business Server® oferujemy 1 GB, które można przeznaczyć na dowolną liczbę skrzynek e-mail typu MailBox o pojemności łącznej do 1 GB. Ochrona antywirusowa i antySPAM. Podziału powierzchni dokonuje się w Panelu Administracyjnym konta, w zakładce Konta pocztowe. Teraz każdy pracownik firmy czy znajomy może dysponować adresem poczty elektronicznej w domenie firmowej.
- aliasy na konta e-mail.
- nieustanna obsługa administratora i bezpłatna pomoc w konfiguracji oraz problemach;
- obsługa autoryzowanego dostępu do zasobów serwera: Plik .htaccess pozwala w prosty sposób ustalić niektóre parametry serwera WWW. Należą do nich: elastyczne definiowanie dostępności danego katalogu dla wybranego użytkownika lub adresu IP, stworzenie stron błędów dla określonych komunikatów serwera WWW, listowanie zawartości katalogu na stronie WWW.
- przekierowanie subdomen na katalog: W ramach konta Business Server® może funkcjonować wiele miniserwisów działających w subdomenach użytkowanej domeny. W ten sposób każdy dział firmy, produkt lub część serwisu może bezpłatnie zyskać niezależny adres. Aby uaktywnić opcję wystarczy w katalogu głównym konta założyć podkatalog, którego nazwa odpowiada charakterystycznemu członowi subdomeny i umieścić w nim strukturę serwisu. Przykładowo, jeżeli na serwerze obsługiwana jest domena nazwa.com.pl i stworzony zostanie katalog /sklep - działać będą wywołania adresu sklep.nazwa.com.pl Usługa funkcjonuje automatycznie.
- rejestracja domen jako subserwer: Do konta Business Server® może być przypisanych jednocześnie wiele domen internetowych. Część z nich wskazywać będzie na katalog główny, pozostałe natomiast mogą zostać skonfigurowane jako subserwer. Aktywacja subserwera w praktyce przypomina przekierowanie subdomeny na podkatalog. Także i w tym przypadku konieczne jest założenie w katalogu głównym konta folderu o nazwie zbieżnej z charakterystyczną częścią domeny i umieszczenie w nim struktury serwisu np. nazwa.net.pl -> /nazwa Subserwer to forma serwera wirtualnego, z zewnątrz widocznego jako funkcjonujące niezależnie konto. Konfiguracja domeny jako subserwer nie wymaga dodatkowych opłat i realizowana jest po kontakcie z administratorem.
- własne strony błędów: Przeglądając serwisy internetowe często można trafić na błędne linki, które kierują na nieistniejące strony. Wyświetlany jest wówczas komunikat o braku danej strony zdefiniowany przez providera, na serwerze którego utrzymywany jest serwis WWW. W ramach konta Business Server® można stworzyć i umieścić własne strony błędów. W razie odwołania się do nieistniejącej strony przeglądający otrzyma komunikat zdefiniowany przez administratora. Wystarczy, że w katalogu głównym konta zostanie umieszczony dokument o nazwie notfound.htm. 

W ramach promocji adresy serwerów bezpłatnie mogą zostać na Państwa życzenie ujawnione w zasobach katalogu i wyszukiwarki Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego, a adres WWW jest automatycznie zgłaszany co pół roku do 350 światowych katalogów internetowych. 
Istnieje możliwość założenia próbnego konta business, które bezpłatnie będzie funkcjonowało przez 10 dni od chwili założenia. Serwer business jest wyposażony w jedno konto e-mail, które przechwytuje całą pocztę kierowaną na daną domenę. Założenie każdego kolejnego konta e-mail o pojemności 1 GB jest płatne 40 zł netto na rok.

 • PROMOCJA: Możliwość automatycznej rejestracji serwerów WWW, domen

  •  idź dalej >>>

formularz

Serwer WWW 
nazwa.home.pl 

Adres serwera jest na Państwa życznie bezpłatnie dopisywany do zasobów katalogu i wyszukiwarki Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego.

parametry techniczne
całkowita pojemność 5 GB
pojemność WWW i FTP 5 GB
liczba kont e-mail 1-500 sztuk
pojemność kont e-mail 5 GB
wielkość konta e-mail 10-1000 MB
roczny limit ruchu 120 GB
łącza do Internetu multi 155 MBps
abonament
roczny - I rok 540 zł netto
roczny - kolejny rok 490 zł netto
półroczny 350 zł netto
dokupienie własnej domeny
nazwa.pl 100 zł netto / rok
naza.com.pl, nazwa.net.pl 75 zł netto / rok
nazwa.miasto.pl bezpłatnie
nazwa.com, nazwa.net 40 zł netto / rok

Charakterystyka usługi:
- pojemność 5 GB, a opłata za jeden rok jest równa 480 zł netto, a za pół roku 390 zł netto;
- dostęp: Łącza wielkorotne 155MBps do krajowych i zagranicznych operatorów; serwer jest zlokalizowany w warszawskim DataCenter.
- serwer FTP: Serwer anonymous FTP to znakomita forma udostępniania plików użytkownikom Internetu. Umożliwia wygodną publikację cenników, ofert, programów itp. Pliki umieszczane na serwerze anonymous FTP (pod adresem ftp.domena.pl) są jednocześnie dostępne przez WWW - osoba pobierająca plik może sama wybrać odpowiedni protokół.
- skrypty CGI i PHP: W naszej bibliotece dostępne są:
licznik (/cgibin/counter) - podaje liczbę załadowań strony, 
formmail (/cgibin/formmail) - umożliwia przesłanie danych z formularza umieszczonego na stronie na konkretny adres e-mail użytkownika, 
redirector (/cgibin/redir) - przekierowuje użytkownika na wybraną stronę, 
guestbook (/cgibin/guestbook) - książka gości, w której zwiedzające serwis osoby mogą umieścić własne opinie na wskazany temat, 
search (/cgibin/search) - mini przeszukiwarka zawartości serwisu WWW
- obsługa FrontPage '98 i 2000;
- dostępne jest wbudowane oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego: W ramach konta Business Server® otrzymuje się dostęp do gotowej aplikacji sklepu internetowego. Jego dwuczęściowa struktura (składająca się z modułu sklepu i Panelu Administracyjnego) umożliwia zbudowanie systemu e-commerce w pełni modyfikowalnego przy użyciu specjalnego systemu szablonów. Sklep może zawierać dowolną liczbę produktów zagnieżdżonych w dowolnej ilości kategorii, wyszukiwarkę, dokładne opisy, bazy zdjęć i kilka wariantów cenowych dla produktów, koszyk z zakupami, formularz przyjmowania zamówienia oraz moduł akceptacji płatności kartami kredytowymi.
- statystyki odwiedzin stron: Statystyki serwera pozwalają określić kto zagląda na strony WWW, ile nastąpiło odwołań i jakie są najpopularniejsze dokumenty serwisu. System udostępnia dane dotyczące zarówno odwołań na stronach WWW, jak i pobrania dokumentów z serwera anonymous FTP. Szczegółowy raport generowany jest automatycznie co 24 godziny i zawiera dokładne informacje statystyczne na temat oglądalności serwisu w ciągu ostatniej doby oraz zestawienia miesięczne (z ostatniego roku), prezentowane w formie numerycznej i graficznej (wykresy). Dla prowadzących zestawienia we własnym zakresie udostępniamy logi serwera w formie plików tekstowych, zawierających zestawienie wszystkich wywołań. 
- własny, unikalny adres IP;
- możliwość blokowania dostępu do wybranych elementów serwisu poprzez system haseł i kont: Ukryty katalog daje możliwość zabezpieczenia części serwisu WWW przed niepowołanym dostępem. System kont i haseł przydaje się w przypadku, gdy administrujący stronami chce udostępnić część serwisu tylko konkretnym osobom (np. firma udostępnia dokumenty swoim pracownikom w całej Polsce). 
- własnoręczna konfiguracja z poziomu strony WWW: 
Dostępne opcje z poziomu strony WWW: 
wejście do systemu 
czytanie poczty i pisanie listów
książka adresowa
zmiana hasła do konta 
konfiguracja powiadamiania SMS 
przekierowanie poczty na inny adres 
zabezpieczenie antyspamowe 
autoryzacja serwera SMTP (antyoszust) 
automatyczne odpowiadanie na listy (autoresponder).
- jedno konto główne e-mail: Funkcja Catch-All umożliwia stworzenie nieograniczonej ilości aliasów pocztowych - skrzynka pocztowa przechwyci całą pocztę skierowaną na domenę serwera  - a więc listy wysyłane pod adresy w postaci: dowolna_nazwa@nazwa.domena-z-zasobów-PIIG.pl), o ile nie istnieją dodatkowe konta o konkretnej nazwie. Ochrona antywirusowa i antySPAM. 
- nieograniczona liczba kont e-mail wbudowanych w serwer o pojemności łącznej do 5 GB - bez dopłaty! - W ramach konta Business Server® oferujemy 1 GB, które można przeznaczyć na dowolną liczbę skrzynek e-mail typu MailBox o pojemności łącznej do 1 GB. Ochrona antywirusowa i antySPAM. Podziału powierzchni dokonuje się w Panelu Administracyjnym konta, w zakładce Konta pocztowe. Teraz każdy pracownik firmy czy znajomy może dysponować adresem poczty elektronicznej w domenie firmowej.
- aliasy na konta e-mail.

- nieustanna obsługa administratora i bezpłatna pomoc w konfiguracji oraz problemach;
- obsługa autoryzowanego dostępu do zasobów serwera: Plik .htaccess pozwala w prosty sposób ustalić niektóre parametry serwera WWW. Należą do nich: elastyczne definiowanie dostępności danego katalogu dla wybranego użytkownika lub adresu IP, stworzenie stron błędów dla określonych komunikatów serwera WWW, listowanie zawartości katalogu na stronie WWW.
- przekierowanie subdomen na katalog: W ramach konta Business Server® może funkcjonować wiele miniserwisów działających w subdomenach użytkowanej domeny. W ten sposób każdy dział firmy, produkt lub część serwisu może bezpłatnie zyskać niezależny adres. Aby uaktywnić opcję wystarczy w katalogu głównym konta założyć podkatalog, którego nazwa odpowiada charakterystycznemu członowi subdomeny i umieścić w nim strukturę serwisu. Przykładowo, jeżeli na serwerze obsługiwana jest domena nazwa.com.pl i stworzony zostanie katalog /sklep - działać będą wywołania adresu sklep.nazwa.com.pl Usługa funkcjonuje automatycznie.
- rejestracja domen jako subserwer: Do konta Business Server® może być przypisanych jednocześnie wiele domen internetowych. Część z nich wskazywać będzie na katalog główny, pozostałe natomiast mogą zostać skonfigurowane jako subserwer. Aktywacja subserwera w praktyce przypomina przekierowanie subdomeny na podkatalog. Także i w tym przypadku konieczne jest założenie w katalogu głównym konta folderu o nazwie zbieżnej z charakterystyczną częścią domeny i umieszczenie w nim struktury serwisu np. nazwa.net.pl -> /nazwa Subserwer to forma serwera wirtualnego, z zewnątrz widocznego jako funkcjonujące niezależnie konto. Konfiguracja domeny jako subserwer nie wymaga dodatkowych opłat i realizowana jest po kontakcie z administratorem.
- własne strony błędów: Przeglądając serwisy internetowe często można trafić na błędne linki, które kierują na nieistniejące strony. Wyświetlany jest wówczas komunikat o braku danej strony zdefiniowany przez providera, na serwerze którego utrzymywany jest serwis WWW. W ramach konta Business Server® można stworzyć i umieścić własne strony błędów. W razie odwołania się do nieistniejącej strony przeglądający otrzyma komunikat zdefiniowany przez administratora. Wystarczy, że w katalogu głównym konta zostanie umieszczony dokument o nazwie notfound.htm. 

Istnieje możliwość założenia próbnego konta business, które bezpłatnie będzie funkcjonowało przez 10 dni od chwili założenia. Serwer business jest wyposażony w jedno konto e-mail, które przechwytuje całą pocztę kierowaną na daną domenę. Założenie każdego kolejnego konta e-mail o pojemności 1 GB jest płatne 40 zł netto na rok. Wbudowane konta e-mail pozostają bezpłatne przez cały czas utrzymywania głównego serwera WWW.

 • PROMOCJA: Możliwość automatycznej rejestracji serwerów WWW, domen

  •  idź dalej >>>

Uwaga! W Home.pl serwer ten kosztuje Państwa 600 zł na rok. Z nami Państwo zyskują otrzymując w pełni funkcjonalną usługę o identycznych parametrach ale w niższej cenie!
Obniżka wprowadzona została w porozumieniu z Home.pl.

formularz


Przekierowanie z adresu www.firma.geodezja.pl, www.firma.geodeta.pl na istniejący serwer WWW
Dla firm, które już posiadają własne strony WWW, a chciałyby wykorzystać domenę geodezja.pl lub geodeta.pl polecamy usługę przekierowania na istniejące strony. Operacja taka kosztuje 15 zł netto za okres 1 roku.

Kontakt: office<at>i-net.pl,  tel. 0-609 271 271


Konta e-mail i aliasy w domenie poczta.geodezja.pl
Są to konta szczególne - bezpłatne i przeznaczone dla ludzi związanych z Wydziałem Geodezji i GP. Dopuszcza się odpłatne zakładanie na prośbę użytkowników. Ich zakładanie odbywa się poprzez wysłanie e-mail'a do administratora: katalog<at>geodezja.pl
 
Reklama w Polskim Internetowym Informatorze Geodezyjnym:
Wymiar banera jest do ustalenia - sugerujemy 400 na 50 pikseli i około 20 kB -  a koszta zamykają się kwotą 200 zł netto netto na głównej stronie i 80 zł netto netto na podstronach w rozliczeniu miesięcznym. Stosujemy zniżkowy abonament i extra publikację dla naszych Przyjaciół.
Szczegóły na ten temat oraz formularz zgłoszenia można odnaleźć TUTAJ

 

Tworzenie witryn internetowych:

 • prosta strona prezentacyjna o objętości 1 kartki wydruku A4: 50 zł netto
 • serwis do trzech stron internetowych: 150 zł netto
 • serwis profesjonalny: od 400 zł netto.
Strony są tworzone w oparciu o umowę o dzieło lub zlecenie; podane kwoty obejmują wypłatę dla autora - nie zawierają podatku i innych kosztów.
  Z innych usług oferujemy:
 • promocję Państwa serwisu w zasobach Internetu (bezpłatną i płatną) [info]
 • realizowanie programów Internetowych i geodezyjnych pod ściśle określone potrzeby
 • realizację internetowych projektów GIS
 • sprzedaż sprzętu geodezyjnego i urządzeń druku wielkoformatowego
 • internetowe serwery-archiwum do przechowywania danych cyfrowych.

Obsługę PIIG sprawuje I-NET S.C.

kontakt: katalog<at>geodezja.pl

Wszelkie wyjaśnienia mogą Państwo uzyskać, pisząc na adres: katalog<at>geodezja.pl lub dzwoniąc 0-609 271 271, 609 571 571. 
Jeżeli chcą Państwo poznać przybliżoną kalkulację kosztów, proszę zamówić konta lub reklamę wypełniając poniższy formularz z adnotacją "zasięgnąć informacji" lub przesyłając do nas mail na adres office<at>i-net.pl
Jeśli zechcą Państwo poddać testom nasze konta zamówić usługę, prosimy wskazać odpowiednią uwagę, korzystając z poniższego formularza. Zgłoszenia przyjmujemy także na faks 0-609 571 570.

 
Płatności można dokonywać:
na konta bankowe:
I-NET S.C. Olsztyn, ul. Kołobrzeska 14b lok. 90, 10-443 Olsztyn 
PKO BP S.A. Inteligo
50 1020 5558 1111 1128 0620 0015
albo
BRE BANK S.A. o mBank
79 1140 2004 0000 3302 3009 5695

Płatności za usługi możesz też dokonać kartą płatniczą
poprzez serwis dotpay.PL podając ID = 6471
oraz kwotę i opis zamówienia na kolejnych stronach =>>

uwagi prosimy kierować: office<at>i-net.pl 


Formularz zamówienia serwerów i innych usług internetowych
 • dostępne wersje także w formacie PDF i DOC
nazwa użytkownika:
NIP (jeśli istnieje):
adres wraz z kodem pocztowym:
telefon z numerem kierunkowym:
faks z numerem kierunkowym:
istniejący adres e-mail:
chcę:
  serwer WWW z kontami e-mail
o nazwie: www.
wizytówka WWW + konto e-mail

o nazwie: www.

alternatywnie:
imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za zakładane konto:
kontakt telefoniczny:
kontakt na inny e-mail lub tel. komórkowy:
jestem zainteresowany banerem na stronie PIIG:
SZCZEGÓŁY NT. REKLAMY W PIIG'u

    góra strony - top pagePolski Internetowy Informator Geodezyjny
www.geodezja.net